Pytamy-nagradzamy.pl

W sieci internetowej istnieje pewna strona, na której możemy zdobyć bardzo cenne nagrody rzeczowe, bądź pieniężne. Strona znajduje się pod adresem pytamy-nagradzamy.pl. Zaraz po jej uruchomieniu może się pojawić na ekranie komunikat informujący nas o możliwości wzięcia udziału w konkursie, w którym do zdobycia są cenne nagrody. Zasady konkursu są dziecinnie proste. Wystarczy odpowiedzieć na zadane przez portal pytanie. Pytanie to może być w formie prośby o dokończenie gotowego, rozpoczętego zdania. Zwycięzcą konkursu będzie internauta, który udzieli – zdaniem osób sprawdzających wszystkie udzielone odpowiedzi – najciekawszą odpowiedź. Aby móc wziąć udział w tym konkursie musimy wypełnić odpowiedni formularz, w którym podajemy swoje dane osobiste, dane adresowe, piszemy o swoich zainteresowaniach.

zdjecie
Zdjęcie ze strony oxforddictionaries.com

Aby nasze zgłoszenie było zakwalifikowane do konkursu, musimy zaakceptować warunki regulaminowe. Dobrze jest, aby wcześniej z tym regulaminem się odpowiednio dobrze zapoznać. W konkursie tym zachęcają nagrody, które otrzymają zwycięzcy. Wśród nagród mamy możliwość wyboru czegoś w rodzaju talonu na kwotę pięciu tysięcy złotych do wykorzystania przy zakupie paliwa na określonej stacji firmowej, lub możemy zdecydować się i wybrać nagrodę w postaci urządzenia multimedialnego o wartości sięgającej rzędu ponad trzech tysięcy złotych. Jak widzimy nagrody są konkretne.

Dla osób, które zdecydują się wziąć udział w tym konkursie przyda się bogata wyobraźnia, gdyż pytanie zawarte w konkursie wymaga nieco uruchomienia swojej wyobraźni i napisania czegoś, co zainteresuje osoby, które będą decydować o przyznaniu nagrody dla zwycięzcy konkursu. To co może zastanawiać, to nie wiadomo do czego i dlaczego w serwisie podczas rejestracji do konkursu wymagane jest podanie wielu osobistych danych, informacji. Konkurs tego typu, na wymienionej na początku artykułu adresie strony jest już trzecią edycją. Jak widać na stronie, jest możliwość dołączenia prawdopodobnie do grona osób także odwiedzających tę witrynę na facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *