Jak wygrać?

Czy jest jakaś jedna reguła na skuteczne branie udziału w różnego rodzaju konkursach? Jak grać, aby odnosić sukcesy i zdobywać nagrody główne w konkursach? Właściwie to niema chyba jakiejś jednej reguły, jednego systemu gwarantującego zawsze i wszędzie zdobywanie nagród w konkursach. Aby wygrywać w konkursach nagrody musi na to wpłynąć wiele czynników, które o tym decydują. Musimy mieć sporo szczęścia, gdyż sama wiedza może nie wystarczyć do wygrania. Oprócz wspomnianego wcześniej szczęścia, liczy się także wiedza, bez której nasze szanse na zwycięstwo będą prawdopodobnie zdecydowanie mniejsze. Oprócz tych wspomnianych rzeczy, może się przydać także nieco pieniędzy, gdyż wiele konkursów wymaga od nas zainwestowania pewnej kwoty pieniężnej.

Zdjęcie znalezione na stronie Flickr.com

Bo przecież, czasem trzeba wysłać listownie poprawną odpowiedź, czasem odpowiedź należy przysłać elektronicznie, za pomocą wiadomości sms-owej, czasem może się zdarzyć, że będziemy musieli wykonać połączenie telefoniczne. Do tych operacji niezbędne okażą się opłaty za konkretne przesyłki. Istnieją konkursy, w których liczy się ilość. W przypadku wielu konkursów sms-owych, często liczy się duża ilość sms-ów wysyłanych pod numer na dany przeprowadzany konkurs. Duża ilość sms-ów wysyłanych na konkurs w wielu przypadkach może zwiększać nasze szanse na zwycięstwo, a co za tym idzie na zdobycie nagrody głównej w danym konkursie.

Serfując ostatnio po Internecie, znalazłem konkurs, w którym do zdobycia była między innymi konsola do gier. Aby mieć szansę na zdobycie nagrody, należało wymyśleć okrzyk dla Reprezentacji Polski. Aby mieć szanse na wygrywanie dobrze jest także zaznajomić się w miarę możliwości z tematyką konkursu, aby mieć jako taką pewność, że nasza udzielona odpowiedź jest poprawna. Zatem, próbując odpowiedzieć na pytanie jak wygrać?, stwierdzam, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Składa się na to wiele czynników, między innymi opisanymi powyżej. Wygrywanie to nie taka prosta i oczywista sprawa, jak by mogło się początkowo wydawać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *