Co wybrać na nagrodę w konursie?

Biorąc udział w różnego rodzaju konkursach w pewnych okolicznościach dochodzi do sytuacji, kiedy mamy przyjemny obowiązek – można by rzec – wyboru nagrody. Zakładamy bowiem, że zostaliśmy zwycięzcami jednego z konkursów, w którym mamy możliwość wyboru nagrody. Zakładamy także, że wszystkie nagrody są o podobnych wartościach pieniężnych. Co wówczas wybrać? Jest to – nie da się ukryć – ciężki wybór, i niejeden z nas z pewnością będzie miał duży dylemat, na co się zdecydować. Ciężko jest również w takiej sytuacji coś podpowiedzieć, doradzić. Może warto w takich sytuacjach zdecydować się na nagrodę, która będzie nam najbardziej potrzebna w życiu, na nagrodę, z której będziemy najbardziej zadowoleni.

zdjecie
Zdjęcie znalezione na stronie S-nbcnews.com

Dobrze jest wówczas patrzeć pod kątem naszych potrzeb. Jeśli na przykład, do wyboru mamy nagrody w postaci czeku na paliwo, na kwotę pięciu tysięcy złotych, do wykorzystania na wyznaczonych stacjach, oraz nowoczesny telefon z wieloma funkcjami, to wówczas wybór z pewnością nie jest łatwy, ale możliwy. Jeśli posiadamy samochód, to pierwsza z nagród z pewnością by nam się bardzo przydała, szczególnie przy obecnie bardzo wysokich cenach paliwa. To może być bardzo racjonalny wybór. Za taką kwotę możemy zrobić sporo kilometrów. A w przypadku, gdy nagroda druga, a więc nowoczesny telefon nie jest nam aż tak bardzo potrzebny, nie jest niezbędny, to chyba dobrym wyborem może się okazać wybór na nagrodę czeku na paliwo. Wybór nagrody – jeśli takowy jest – jest wyborem z pewnością trudnym. Ale na coś trzeba się w końcu zdecydować.

Możemy przecież także nagrodę komuś przekazać, jeśli wiemy, że komuś ze znajomych, bliskich może się ona bardziej przydać. Zdarza się bowiem czasem, że zdobyliśmy jakąś nagrodę zupełnie przez przypadek. Z nudów wzięliśmy udział w konkursie i udało się zdobyć jedną z nagród. Jeśli nagrody w tym konkursie nam totalnie nie pasują, bo na przykład są to damskie kosmetyki, to także warto pomyśleć o odstąpieniu naszej zdobyczy komuś innemu. Możemy w ten sposób sprawić komuś miłą niespodziankę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *